111080

Генпрокурор Віктор Шокін перерозподілив повноваження між своїми заступниками.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає Корупція.Інфо.

"Відтепер весь комплекс питань щодо запобігання та протидії корупції, розслідування злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в державі, покладено на заступника генпрокурора Віталія Каська". – повідомили в ГПУ.

Інший заступник Шокіна Давид Сакварелідзе "продовжуватиме займатися питаннями реформування органів прокуратури і розслідування кримінальних проваджень стосовно працівників прокуратури".

"Серед іншого питаннями підтримання державного обвинувачення та представництва інтересів громадянина або держави в судах опікуватиметься заступник генпрокурора Олег Заліско", – йдеться в повідомленні.

Сам Шокін залишив за собою "загальне керівництво відомством, питання організаційного правового забезпечення, кадрової роботи, внутрішньої безпеки та зв’язків зі ЗМІ".
Як відомо, нещодавно викрився внутрішній конфлікт між командою генпрокурора та ставлеником президента Сакварелідзе. Примиряти Шокіна і його заступника мусив сам президент Порошенко після гучного затримання двох високопоставлених прокурорів.