604533

Генерали армій США і Республіки Корея домовилися про "потужну відсіч" у випадку початку КНДР військових дій. Їхня авіація уже провела "попереджувальний рейд".

Про це повідомляє агентство Yonhapnews.

Нові провокації Півночі отримають потужну відсіч союзницьких сил,

— наголошується в офіційному повідомленні.

Ця угода була досягнута під час телефонної розмови між главою Об'єднаного комітету начальників штабів Мартіном Демпсі і його колегою з Південної Кореї адміралом Цоєм Юн Хі.

Винищувачі США і Республіки Корея провели маневри для стримування намірів КНДР здійснити удар по південнокорейським гучномовцях, які здійснюють психологічну атаку на Північну Корею. У маневрах взяли участь чотири американські винищувачі F-16 і чотири винищувачі F-15K, що належать Південній Кореї.

Тим часом, Північна Корея в суботу почала розгортати артилерію на кордоні демілітаризованої зони. Наразі КНДР розгортає дивізійні гармати калібру 76,2 мм.

Як відомо, у суботу о 17:00 за місцевим часом (11:00 за Києвом) закінчується термінвисунутого північнокорейською стороною ультиматуму.Нагадаємо, 10 серпня Південна Корея вперше за 11 років відновила в районі демілітаризованої зони роботу гучномовців, через які ведеться пропагандистське мовлення. 20 серпня КНДР з артилерії обстріляла південнокорейських військовихбіля кордону.