аваков

Конфлікт між бійцями підрозділу "Торнадо" і військовою прокуратурою вичерпаний.

Про це у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Корупуція.Інфо

аваков
За його словами, вчора вночі до підрозділу прибула спеціальна група на чолі з двома заступниками міністра.

Аваков заявив, що проблеми з підрозділом були створені штучно. Він запевняє, що бійці "Торнадо" повністю підпорядковуються МВС і виконують його завдання.

"Так, суд заарештував сімох міліціонерів на чолі з командиром роти за важкими звинуваченнями. Так, я прийняв рішення у зв'язку з цим розформувати роту і переатестувати особовий склад – для винесення рішення – хто гідний служити далі, а хто ні", — написав міністр.

Глава МВС наголосив, що пріоритетним залишається очищення лав міліції і спецпідрозділів, однак "вигнання і арешти "брудних" міліціонерів не повинні пускати тінь на тих, хто чесно служив і служить Україні".

"Це стосується і роти МВС "Торнадо". Гідні бійці, які чесно виконували свій обов'язок, ті хто героїчно проявив себе під Іловайськом, Станицею Луганською, нестимуть службу далі, пройшовши переатестацію і будучи зарахованими в інший підрозділ", — пояснив Аваков.


Нагадаємо, раніше бійці роти "Торнадо" зачинилися на своїй базі у приміщенні школи у Луганській області і погрожували використати зброю