Порошенко багато зробив для країни і багато чого не зробив – Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що він не конфліктує із президентом України Петром Порошенком, але не є й його соратником, та пригадав “кампанію по дискредитації “Народного фронту”, внаслідок чого Арсеній Яценюк втратив пост прем’єр-міністра України у 2016 році.

Про це Арсен Аваков розповів у інтерв’ю ZN.UA.

Аваков додав, що на його думку, Порошенко має шанси щонайменше вийти у другий тур виборів президента України “йому вдалося донести до виборця необхідні сигнали”.

“Але якщо його штаб почне займатися дивними речами, – це ризик, який може погубити його політичну перспективу”, – зазначив глава МВС.

Крім цього обговорювалася ситуація, коли Порошенко хотів прийти на нещодавній з’їзд “Народного фронту”, але Арсеній Яценюк не погодився на це заявивши, що залише залу, якщо там буде президент.

“Ми були категорично проти. І я, і Арсеній. Тому що я вважаю, це неправильно. Людина, яка організувала кампанію по дискредитації “Народного фронту” і Арсенія Яценюка, прийде до нас на з’їзд? … Це – наша партія. Чого йому приходити? Ми що, заявляємо про його підтримку? Ні”, – пояснив Аваков.При цьому, він додав, що хоч і не є соратником Порошенка, з іншого боку й не перебуває у конфлікті із ним.

“У мене з ним нормальний виробничий контакт. Ми з ним в постійному діалозі, але ми в різних партіях. Він багато зробив для країни і багато чого не зробив”, – наголосив Аваков.

Окрім того, Арсен Аваков заявив, що проти нього і міністерства готується ряд провокацій.

Про це він написав у себе на сторінці в Facebook.

"Кілька годин тому оперативні джерела повідомили мені, що певні структури готують низку провокацій проти мене… Це робиться для того, щоб дискредитувати і нівелювати роботу поліції щодо забезпечення чесних виборів в Україні", – заявив Аваков.

На його думку, суть провокації полягає в тому, що на його банківські рахунки в Україні та Італії повинна надійти сума коштів в іноземній валюті – нібито як плата за послуги МВС по прикриттю фальсифікацій на виборах на користь одного з кандидатів.

Аваков вважає, що гроші можуть бути російського походження.