аваков

Про це глава МВС заявив після церемонії складання Присяги працівниками новоствореного підрозділу патрульної поліції Львова, повідомляє Корупція Інфо, з посиланням на прес-служба МВС України.

За словами глави МВС України, рівень вимог до кандидатів на службу в поліції дуже високий. Тим не менше, у Львові був один з найвищих конкурсів – близько 20 осіб на місце. Дуже високі показники по кількості кандидатів на службу мають Хмельницький і Закарпаття – 23 особи на місце. 80 відсотків кандидатів мають вищу освіту.

«Це дуже серйозний відбір, і ми матимемо дуже якісну поліцію», – зазначив Арсен Аваков.

Він також закликав працівників міліції, серед яких дуже багато достойних людей, щоб вони прийняли для себе рішення, чого вони хочуть. Якщо міліціонери готові служити Батьківщині по-новому, кожний з них отримає свій шанс.

Глава МВС зазначив, що реформи в МВС зустрічають опір з боку тих, хто лобіює якісь свої інтереси або не хоче змін у країні.

«Наше завдання – робити те, що кожен повинен робити на своєму місці, і йти вперед. Поки в нас виходить, ми всією командою будемо працювати над цим питанням», – підкреслив міністр внутрішніх справ України.