Засідання контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України відбудеться у понеділок, 1 вересня, у Мінську. Про це повідомили в МЗС Білорусії, передає УНН з посиланням на "ИТАР-ТАСС".

Як зазначено на офіційному сайті Кремля, сьогодні лідер РФ В. Путін мав розмову з О. Лукашенко, в якій підкреслили важливість організації в Мінську консультацій контактної групи за участю представників Києва, регіонів південного сходу, ОБСЄ та Росії.

"Лідери двох країн в телефонній розмові "обмінялися думками з актуальних тем російсько-білоруського союзницького взаємодії", – йдеться у повідомленні.
.
"Питання зовнішньополітичної координації обговорювалися з акцентом на реалізацію підсумків зустрічі глав держав Митного союзу з Президентом України та представниками Євросоюзу, що пройшла 26 серпня в Мінську. Зокрема, наголошено на важливості організації в білоруській столиці консультацій Контактної групи за участю представників київських властей, регіонів південного сходу, ОБСЄ і Росії ", – зазначили в Кремлі.

Джерело: День