Лілія Ребрик – одна з найкрасивіших телеведучих на українському телебаченні. Завжди усміхнена і на позитиві, саме Лілія допомагає українцям прокидатися зранку легко у ранковому шоу "Ранок з Україною".

Окрім успішної кар'єри телеведучої Ребрик може похвалитись  і успішними ролями в кіно, а про успіхи на особистому фронті, можна говорити довго.

У минулому році Лілія вдруге стала мамой і народила своєму чоловікові танцюристу, Андрію Дикому дочку Поліну. Зазначимо, що у пари уже підростає старша донечка Діана. 

Лілія Ребрик активна користувачка соц мереж. Телеведуча і актриса дуже часто ділиться з шанувальниками особистими фото і світлинами своїх донечок. І якщо те як виглядає Діана знає уся Україна (нещодавно дівчинка дебютувала у кіно, зігравши одну з головних ролей), то обличчя Поліни Ребрик до недавнього часу приховувала. Актриса публікувала фото дівчинки, але завжди то ручку, то ніжку, то зі спини.

Виняток Лілія зробила для видання Віва. Усією своєю "дикою сімейкою" Ребрик прикрасила обложку глянцю. І нарешті уся країна побачила як виглядає Поліна Дика. Неймовірне дитя. 

Зазначимо, що на відміну від Діани, яка дуже схожа на маму, молодша донечка Поліна росте копією свого тата.