949badd3dad97d739d3ce3d200406f701430492187

Сьогодні у Львові мали відбутися два марші – марш за підтримання правопорядку, організований «Правим сектором» Львівщини і марш організації «Автономний опір», на який зібралися львів'яни з метою відстояти свої соціальні права і солідаризуватися. Учасників двох маршів відгородив один від одного кордон міліції, передає Корупція.інфо з посиланням на Пресу України.

Організація «Автономний опір» мала намір провести 1 травня марш з метою закликати українців відстояти свої соціальні права і солідаризуватися. Автори ініціативи мали намір привернути увагу городян до антинародних законів, які сьогодні приймає українське керівництво. Під час збору активістів організації звучали заклики боротися за свої соціальні права.На місце збору «соціалістів» прийшли бійці українського Добровольчого корпусу Правого сектору та представники Правого сектору Львівщини з наміром не допустити необільшовицького реваншу в місті Лева.

 

«Вони «ліві», вони сповідують соціалістичні анархічні погляди, є фактаж, що це п'ята колона, рука Москви. Вони хочуть чинити бешкет і показати, що вони можуть вільно марширувати», – заявив командир 2-го запасного батальйону ДУК «Правий сектор» Тарас Хамер.

 

Відповідно до його слів, представники Правого сектору Львівщини мають намір не допустити, щоб першотравневий соціальний марш був проведений в їх місті.

Деякий час учасники обох заходів стояли з різних сторін площі та перегукувалися різними гаслами. Між ними в кілька рядів стояли співробітники міліції. Після нетривалого протистояння, представники «Автономного опору» почали розходитися по домівках. Бійці ДУКу залишалися на площі до кінця акції «соціалістів» спостерігаючи, щоб не сталася якась провокація. Тільки після того, як усі «ліві» сили покинули площу, почали розходитися і представники «Правого сектора».