Найкрасивіша українка – 24-річна харків’янка Маргарита Паша.

За результатами конкурсу титул Міс Україна 2019 здобула Маргарита Паша, яка виступала під номером 15.

Маргарита Паша – студентка і майстер спорту з художньої гімнастики. Вона має економічну освіту, зараз студентка Київського інституту міжнародних відносин (третій курс магістратури за спеціальністю “міжнародне право”).

Вона представить країну 69-му міжнародному конкурсі “Міс Світу-2019” в грудні в Таїланді.

У цьому році концепцією конкурсу була тема чотирьох континентів: Європи, Азії, Америки та Африки. Учасниці Міс Україна 2019 демонстрували також якості, які відносяться до даних континентах: європейську аристократичність, африканський темперамент, азіатську екзотику і американську свободу.

Варто зазначити, що в конкурсі брали участь 24 дівчини віком від 17 до 25 років. При цьому вони були відібрані з 17 тисяч претенденток.

На конкурсі виступили різні артисти, серед яких були Макс Барських, Оля Полякова, Артем Пивоварів, Dan Balan, Mozgi, Tayanna, Kadnay, Alekseev та інші.

До складу журі конкурсу входили Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Ана Варава, Володимир Горянський, Єлизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан, Влада Литовченко та Микола Тищенко.

Вчора за перемогу боролися 24 конкурсантки від 17 до 25 років в київському Палаці “Україна”.

У минулому році Міс Україна стала Леоніла Гузь з Херсона.

1 серпня Національний комітет Міс Україна оголосив імена фіналісток конкурсу.

24 вересня минулого року переможниця конкурсу краси Міс Україна 2018, 23-річна киянка Вероніка Дідусенко була дискваліфікована за порушення правил конкурсу.