Дружина британського принца Гаррі, колишня американська актриса Меган Маркл втратила другу дитину. Вона перенесла викидень після переїзду з Великобританії до США.

Герцогиня Сассекська розповіла, що відчула сильний біль, коли міняла підгузник своєму первістку Арчі. Вона відразу зрозуміла, що стався викидень, пише The New York Times.

Далі Маркл разом з Гаррі рушили в лікарню, де лікарі підтвердили невтішний діагноз.

“Я відчула сильний біль. Опустилася на підлогу разом з Арчі в руках, наспівуючи колискову, щоб заспокоїти нас обох. Веселу мелодію, що контрастує з моїм відчуттям, що щось трапилося. Я обіймала мого первістка, знаючи, що втрачаю свою другу дитину”, – відверто поділилася Меган.

Вона також додала, що викидень став для їх сім’ї “нестерпним горем”, з яким стикаються десятки жінок, але при цьому бояться відкрито говорити про свої почуття.

“Втратити дитину – значить нести майже нестерпне горе, яке переживають багато, але мало хто це обговорює. Відчуваючи біль втрати, ми з чоловіком дізналися, що в лікарні з 100 жінок від 10 до 20 постраждали від викидня. Тим не менш, незважаючи на разючу спільність цього болю, розмови на цю тему залишаються табу, вони ганебні”, – підсумувала Меган Маркл.

Нагадаємо, перша дитина Меган Маркл і принца Гаррі з’явилася на світ в травні 2019 року, через рік після їхнього весілля. Хлопчика назвали Арчі.

Нагадаємо, раніше західні ЗМІ поширили чутки про другу вагітність Меган Маркл, а також про її від’їзд з США в Мексику через велику сварку з принцом Гаррі. Самі герцоги Сассекські інформацію ніяк не прокоментували.