Краматорська міська територіальна виборча комісія затвердила постанову з результатами виборів депутатів міської ради.

Як повідомляє Kramatorsk Post, за списком партії “Опозиційна платформа – За життя” пройшов 19-річний син народної депутатки від ОПЗЖ Наталії Королевської Ростислав Солод.

ОПЗЖ посіла перше місце за результатами виборів у Краматорську міськраду, отримавши 14 мандатів.

Ростислав Солод – син нардепів від ОПЗЖ Наталії Королевської та Юрія Солода.

Солод народився 2001 року, освіта загальна середня, тимчасово не працює.

Раніше, Королевська заявляла, що молодість не завадить її 19-річному сину почати політичну кар’єру.

Про політичні амбіції своєї дитини Королевська розповіла в коментарі Радіо Свобода .

“Дитині – 19 років (рівно стільки років я в політиці), і в принципі все його життя проходила в політичному середовищі”, – зазначила Королевська. Вона розповіла, що з початком пандемії коронавірусу разом з сином багато їздила з гуманітарними місіями по країні. “І коли він занурився в це життя вже не з боку, не очима мами, а своїми власними, коли у нього така ініціатива (балотуватися – ред.) виникла, то була моє умова:”Якщо ти хочеш йти в політику і якось хочеш себе проявляти, то йди, будь ласка, на Донбас: ти там народився, ти там виріс”, – розповіла Королевська.

Політикиня пояснила, що якщо люди довірять синові бути депутатом міськради на Донбасі, то вона не зможе бути проти цього. Королевська зазначила, що відсутність закінченої вищої освіти і досвіду не є перешкодою початку політичної кар’єри.

“Я думаю, що точно краще розпочинати з самих низів на політичних сходах, ніж потім в 20 років ставати депутатом Верховної Ради, як наобирали тут зелені, яка до цього не мала ні досвіду, ні якогось місця роботи”, – сказала вона.

І додала, що політична діяльність не завадить синові здобувати вищу освіту, оскільки сучасні діти цифровізовані і вміють оптимізувати свій час.

“А не впорається, значить, буде відповідати за це”, – сказала Королевська.