Старший син глави Вищого господарського суду України Артура Ємельянова 21-річний Гліб відсвяткував весілля в старовинному австрійському палаці Тальгайм, розташованому в годині їзди від центру Відня.

Про це повідомляють журналісти програми "Схеми" на "Радіо Свобода", передает Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробіті Собі на операцію мив авто на заправці: Зворушліва історія 7-річного хлопчика, Який постраждав у пожежі

Палац Тальгайм зведений в XVII столітті і сьогодні служить готелем і місцем проведення церемоній і свят. Територія, де проходило святкування, була закритою, але гості свята показали фотографії та відео в соціальних мережах.

Син судді вчиться в престижному приватному швейцарському інституті Гліон, вартість навчання тут коштує близько 40 тис. Доларів на рік.

Австрія як місце для весілля була вибрана не випадково: саме тут з 2014 року живе з дітьми колишня дружина судді Ємельянова Світлана, орендуючи апартаменти площею 193 квадратних метра на одного з найдорожчих вулиць в самому центрі Відня – Геренгассе.Як повідомляє видання, колишня дружина судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова Світлана також володіє численною елітною нерухомістю в різних куточках світу.

Журналісти відзначають, що розірвання шлюбу може мати фіктивний характер, щоб уникнути необхідності декларувати елітне майно, оформлене на тепер уже колишню дружину, оскільки суддя регулярно відвідує Відень.

Крім того, повідомляє видання, є свідчення не менше чотирьох спільних зарубіжних поїздок пари на відпочинок вже після розлучення протягом 2015-2016 років. Вони літали на новорічний відпочинок до Відня, Берліна і Амстердам, літали на день народження сина Артура в Женеву, потім відпочивали в турецьких Стамбулі і Анталії. І кожен раз вилітали і поверталися до Києва разом одним рейсом.