У Львові станом на ранок 21 травня виявили ще 29 хворих на коронавірус. Загалом на Львівщині захворіло 39 людей.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Як зазначається, станом на 08.00 год 21 травня: у Львові та на Львівщині 1175 підтверджених випадків інфікування коронавірусом. З них – 32 — летальні; 234 — одужало.

Нагадаємо, четвер, у 21 травня, в Чернівецькій області, де виявлено 2 842 з 19 706 випадків коронавіруса в Україні, з робочим візитом побувають три міністри – охорони здоров’я, внутрішніх справ і Кабінету міністрів.

Про це в ході онлайн-брифінгу 21 травня повідомив глава МОЗ Максим Степанов.“Ми вирушаємо з робочою поїздкою до Чернівецької області. Це буде візит одразу трьох міністрів: міністра внутрішніх справ, міністра Кабінету міністрів і міністра охорони здоров’я”, – сказав Максим Степанов.

Глава МОЗ також заявив, що Чернівецька область – регіон, який найбільше страждає від коронавіруса. Тому сам Степанов, глава МВС Арсен Аваков і міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов хочуть оцінити ситуацію на місці, зустрітися з лікарями і медичними працівниками і дізнатися, чого їм не вистачає і яка потрібна допомога.

Крім того, за словами Степанова, в регіоні він оцінить другий етап медичної реформи і проблеми Чернівецької області в цьому питанні, в тому числі і в зв’язку з епідемією.

Варто додати, що самі Чернівці вже отримали сумне прізвисько – український Ухань.