Помер музикант і клавішник популярної російської групи 90-их “Дюна” Андрій Апухтін

Про смерть музиканта повідомила дружина соліста колективу Віктора Рибіна, співачка Наталія Сенчукова на своїй сторінці в Instagram. Виконавиця не назвала причину смерті музиканта.

Сенчукова уточнила у своєму пості, що Андрій пішов з життя не від коронавірусу.

“У групі “Дюна” непоправна втрата. Сьогодні пішла з життя чудова людина і музикант Андрій Апухтін. Слів немає… На жаль, закінчився 30-річний творчий шлях нашого друга, брата. Світла пам’ять”, – поділилася Сенчукова в особистому блозі.

Варто відзначити, що Апухтін грав у “Дюні” з 1991 року. Колектив досяг піку популярності в 1990-х завдяки своїм хітам: “Країна Лимонія”, “Борька-Бабій”, “Привіт з великого бодуна” і “комунальна квартира”.

Користувачі мережі сумували разом з членами гурту, а в коментарях під постом Наталії Сенчукової висловили свої співчуття і підтримку родині музиканта:

“Співчуваємо рідним і близьким”, “о, божечки… Як же шкода… :- (“, ” вічна пам’ять”, ” співчуваємо рідним і близьким”, ” Мої співчуття “, “вічний спокій”, ” співчуття рідним і близьким!”, “Царство небесне і вічна пам’ять”, “сумуємо разом з вами((“.