У Чернівецькій області коронавірус виявлений у шістьох дітей, які опинилися в числі 13 хворих, у яких Covid-19 виявили 24 березня. Медики оцінюють їх стан, як не важкий. Про це повідомляє заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

“Взагалі всі діти, хворі коронавірусів, відчувають себе добре. Тільки нові діти, які протягом останньої доби до нас надійшли з підозрою на Covid-19, у них є температура. А у тих дітей, у яких підтвердився вірус, вже немає підвищеної температури . лікування дітей показує, що протягом першої доби після госпіталізації температура тримається високою, а потім лихоманка спадає і вони отримують вже лікування в нескладної формі “, – розповіла Наталя Гусак.

За її словами, четверо з хворих дітей госпіталізовані, а двоє проходять амбулаторне лікування вдома.

“Двоє з цих дітей – це контактні особи раніше підтвердженого випадку, а інші діти – це вже родичі осіб, які повернулися з країн, де підтверджено Covid-19”, – додала чиновниця.

Нагадаємо, за останніми даними, в Україні зафіксовано 97 випадків коронавіруса. Троє хворих померли. Один пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.