Зеленський побажав Борису Джонсону бути здоровим

Президент Володимир Зеленський побажав прем’єр-міністру Британії Борису Джонсону, якого госпіталізували через коронавірус, одужання. Про це він написав у Twitter.

Зеленський побажав Борису Джонсону бути здоровим.

“Залишайся здоровим, Борис Джонсон! Ми всі вам співчуваємо і бажаємо якнайшвидшого одужання! Разом ми це подолаємо!”, – написав він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Борис Джонсон госпіталізований для обстеження, через 10 днів після позитивного результату тесту на коронавірус. Про зараження стало відомо 27 березня. Тоді глава уряду самоізолювався у себе вдома на Даунінг-стріт.

Раніше Королева Великобританії Єлизавета II в зверненні до нації заявила, що країна “досягне успіху” в боротьбі з пандемією коронавіруса, але визнала, що може трапитися “ще багато”, перш ніж в країну “повернеться до нормального життя”.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я Британії заявляли про можливе посилення карантинного режиму через коронавірус. Нові обмеження уряд Великобританії може ввести, якщо люди будуть ігнорувати правила перебування вдома і соціального дистанціювання.