У російському Челябінську – попередньо від коронавірусу – померла провідна актриса театру драми імені Наума Орлова Марина Анічкова.

Колектив глибоко сумує і висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким своєї колеги, повідомили в четвер в адміністрації театру.

– З великим сумом повідомляємо, що сьогодні, 15 жовтня, пішла з життя актриса Челябінського театру драми, заслужена артистка Росії Марина Юріївна Анічкова, – повідомили в адміністрації. – Блискуча актриса, талановитий режисер, сценарист, активний театральний діяч і чудовий педагог … Це непоправна втрата для всіх нас.

У трупу Челябінської драми Марина Анічкова прийшла в 1974 році, після закінчення Свердловського театрального училища. За роки роботи в театрі вона зіграла більше 60 ролей російського і зарубіжного репертуару. У 1996 році їй було присвоєно почесне звання “Заслужений артист Російської Федерації”. Володіючи неординарним талантом, сценічною чарівливістю, умінням вести за собою, Марина Юріївна органічно поєднувала в собі два творчих начала: акторське та режисерське – з одного боку, дар сценариста і організатора – з іншого, відзначають в театрі.

Крім того вона більше 20 років ділилася досвідом з молодими акторами – викладала в Челябінському державному інституті культури і стала засновником і режисером Всеросійського конкурсу акторської пісні імені Клавдії Шульженко.

Дата і час прощання з актрисою поки невідомі.