Інспектора прикордонного загону затримали співробітники Управління захисту економіки поліції та військової прокуратури Львівського гарнізону. Чиновник отримав більше тисячі доларів США неправомірної вигоди.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ, передає Корупція Інфо

Інспектор одного з прикордонних загонів організувала корупційну схему заробітку. Зокрема, він «допомагав» особам безперешкодно ввозити товари на територію України, повідомляє Департамент захисту економіки Нацполиции. Якщо громадяни не платили данину, то у них виникали труднощі при ввезенні на територію країни автозапчастин та комплектуючих до транспортних засобів.

Щоб відвести від себе підозри у протиправній діяльності в якості посередника використовував рідного брата.Вночі, оперативники Управління захисту економіки (УЗЭ) у Львівській області ДЗЭ Національної поліції і слідчі військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону затримали прикордонники і його брата-посередника. Правоохоронці вилучили 520 доларів США, отриманих як неправомірної вигоди.

Раніше оперативники УЗЭ задокументували факти отримання ними хабарів на суму 500 доларів США.

Крім цього, у інспектора прикордонного загону додатково вилучили 1,1 тисячі доларів США та 12 тисяч гривень, а також чорнові записи із зазначенням осіб, від яких отримав гроші за свої послуги.

Військовою прокуратурою відкрито кримінальну виробництво за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Чиновника затримали. Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області встановлюють інших осіб і посадових осіб, причетних до корупційної схеми.