Вже більше року, як в Україні пройшла «Революція Гідності» під час якої загинуло сотні молодих патріотів, які боролись за правду, за гідність, за право кожного з нас жити у вільній, правовій державі, державі без хабарів та чиновників – корупціонерів.

Одним з державних органів, де продовжують процвітати корупційні схеми є славнозвісна митниця у складі Державної фіскальної служби України.

Все частіше із засобів масової інформації лунають повідомлення про виявлення фактів корупції в митних органах.

 Непоодинокими є випадки, коли правоохоронці затримують митників «на гарячому», безпосередньо під час отримання останніми хабаря.

Здавалося, що зміна злочинної влади та призначення «нових» кадрів, призведе до знищення корупції, оновлене керівництво назавжди ліквідує злочинні схеми, які існували за часів Януковича.

Однак, корупційні схеми та незаконні побори, надалі продовжують існувати в митних органах держави.

«Корупція на Волинській митниці»,

«Митника львівського аеропорту за хабар у €2000 посадили на три роки»,

«На хабарі ₴7500 затримали інспектора Львівської митниці»,

«Львівського митника затримали за систематичне хабарництво»,

«Головний інспектор митного посту «Тиса» Чопської митниці затриманий на одержані 500  доларів США хабара»

і це ще не весь послужний список одіозних митників !!!

Більше того, доказом численних правопорушень з боку працівників Львівської митниці, є повідомлення прес-служби прокуратури Львівської області від 11.09.2014 р. в якому йдеться про вчинення посадовими особами Львівської митниці кримінальних правопорушень таких, як зловживання службовим становищем, перевищення службових повноважень, службова недбалість та отримання неправомірної вигоди.

Як повідомила прокуратура Львівщини, в ході проведення перевірок посадовими особами більшості митних постів Львівської області допускаються численні порушення прав підприємців під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, порушується порядок митних оглядів, допускається неналежне оформлення відмов у прийнятті митних декларацій, митному оформленні, випуску та пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України.

Водночас, чиновники, не боячись бути покараними, дозволяють собі безпідставно притягувати людей до відповідальності під час розмитнення товарів.

Читайте також: 

МИТНИЦЯ БЕРЕ ДОБРО

 

   МИТНИЦЯ БЕРЕ ДОБРО

 

 

 

Зокрема, замість розмитнення однієї кількості товарів, які ввозяться на територію нашої держави, митники стверджують зовсім інше, та твердо стоять на своєму, вказуючи іншу кількість та комплектацію ввезеної продукції.

Читайте також:

Прислужник митниці: Государський Андрій Валентинович

  Прислужник митниці: Государський Андрій Валентинович
 

 

 

 

Для прикладу, якщо на територію України ввозиться одна машина то вона і підлягає розмитненню, а не цілий комплекс обладнання, яке додатково може використовуватись для експлуатації ввезеної машини.Навіть пересічному громадянину стає зрозуміло, якщо товар ввозиться в певній кількості то і в такій самій кількості він і повинен розмитнюватись.

Читайте також:

Корупційні схеми на митницях і підприємствах “кровосісів” процвітають сьогодні більше, ніж за Януковича

    Корупційні схеми на митницях і підприємствах “кровосісів” процвітають сьогодні більше, ніж за Януковича


 

 

 

На превеликий жаль, жодних змін в діяльності митних органів імпортери так і не відчули, незаконні побори як існували за часів злочинної влади Януковича, так і надалі продовжують існувати, але вже під керівництвом новопризначених керманичів.

Одним словом, корупція в митних органах продовжує «процвітати».