Керівник ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун виявив "схеми", через які компанія втрачала значні кошти.

Як повідомляє, про це новий глава компанії написав у Facebook.

"З моїми співробітниками ми підготували план дій на найближчі місяці, вивчали фірми, виявили багато схем завдяки яким втрачаємо гроші", – написав Бальчун.

Гендиректор "Укрзалізниці" повідомив, що провів важливі зустрічі з представниками Єврокомісії, Європейського інвестиційного банку, Європейської бізнес асоціації, що об'єднує найважливіші українські підприємства. Крім того, Бальчун провів переговори з представниками профспілки київського локомотивного депо.

"Я повинен був вирішувати створені проблеми: відсутність чистої постільної білизни в поїздах, необхідність створення спеціальної формули поставки машинного масла для локомотивів, оскільки його раптово перестало вистачати на другому тижні моєї роботи", – зазначив він.

За його словами, він вже почав звикати до чорного піару, який є "щоденним явищем" в українських реаліях, проте з кожним днем він все більше переконується в тому, що в компанії є багато хороших, освічених людей, яким не байдужа доля "Укрзалізниці", і які хочуть боротися з проблемами компанії.