У владі приймають закони про люстрацію, говорять про зміни. Ми «починаємо жити по-новому». І незважаючи на всі проблеми ми «поборемо». І таке інше…

Хотілося б так, але є багато «але». 

Корупція, махінації, не доброчесність, шахрайство (список можна продовжити) існує і досі. Доказом цього є продовження журналістського розслідування з приводу хабарництва у медицині, а саме над найпрекраснішим, що є у житті людини – над новим життям. Корупція зустрічає людину щойно вона народилась, адже їй потрібно заплатити за свою появу у світі. Ми приводили приклади з життя українців. Після останньої статті, ми звернулися у відповідні органи стосовно цієї теми. Не так давно ми отримали відповідь, яка нас не просто здивувала, а шокувала.

 

DSCN5785 DSCN5798

 

Хочемо зазначити, що у відповіді нам провели невеличкий екскурс. Розповіли про те, хто в нас у державі відповідає за які питання, хто контролює боротьбу з корупцією, організованим тероризмом і т. і.Нам повідомили, що зазначена нами поліклініка є комунальної форми власності. Таким чином, вона  підпорядкована місцевим органам самоврядування. А, отже, міністр охорони здоров’я ні за що не відповідає. У міністерстві не відповідають за свої структурні відділи. Це не їхня компетенція контролювати лікарні, поліклініки, це не їхня компетенція організовувати лікарів, не їхня робота «охороняти здоров’я» громадян.  

І справді, їхня компетенція це… Що ж тоді за роботу вони виконують? Відповідь проста: змусити українців бігати міністерствами та шукати справедливість у всіх кабінетах. Писати знов і знов скарги, звернення. І незважаючи ні на що платити, платити і ще раз плати, хоча законом воно передбачене безкоштовним.

Хіба не абсурдно, що у Міністерстві не контролюють роботу у поліклініках. Не слідкують за хабарництвом лікарів, медсестер, медбратів… Заступник міністра охорони здоровя навіть не знає, що відбувається за межами кабінетів. Молоді батьки мають платити за те, щоб Україна мала нових громадян. А Міністерство тим часом сидить у своїх кабінетах і навіть не намагається проконтролювати роботу свого відомства або принаймні спрямувати їхню діяльність чи організацію у правильне русло. 

Звернення команди «Поборемо корупцію разом» «пішло мандрувати» далі. А тим часом корупція далі процвітає, закон про люстрацію діє.

 

Автор: Yavkubi