Головні новини Львова
Подобається

Кошти, зекономлені на першому заступнику, пішли на премії для апарату ЛОР

19/11/2014     Автор: Яна Романська
Кошти, зекономлені на першому заступнику, пішли на премії для апарату ЛОР

Майже 90 тис. грн, зекономлених на відсутності першого заступника голови Львівської облради, голова ради Петро Колодій своїм розпорядженням скерував на додаткові премії працівникам апарату облради.

Про це у Фейсбук повідомила депутат Львівської облради Ганна Костюк.

«Однією рукою підписує голова облради розпорядження «Про економію бюджетних коштів», а іншою вносить зміни до цього ж розпорядження і до тих пунктів, які потрібно», – зазначила Г.Костюк.

Депутат нагадала, що з 3 березня 2014 року перший заступник голови облради звільнив займану посаду, яка і до сьогодні є вакантною. У зв’язку із цим станом на 01.11.2014 року в кошторисі видатків на утримання обласної ради виникла економія, а це сума 89793 тис. грн.

На сесії Львівської облради 18 листопада депутат запропонувала голові обласної ради скерувати зекономлені кошти на потреби військових, які перебувають на сході України, а саме на закупівлю для них теплого одягу, обігрівальних приладів та іншого.

«І тут виявляється, що своїм розпорядженням, яке, на диво, виявилось не опублікованим на сайті облради, Петро Колодій розподілив ці кошти як додаткову премію апарату обласної ради.

Ніхто з нас не проти гідної заробітної плати працівників, але чи є етично і морально в час коли в окопах мерзнуть, хворіють військові, захищаючи кордони країни, отримувати додаткові кошти без виконання додаткової чи понаднормової роботи, а головне без жодних консультацій і рішень комісій.

Рішення було прийнято одноосібно, а також іншим розпорядженням голови облради перерозподілено 200 тис. грн, які передбачені на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам», – наголосила депутат.

Г.Костюк також нагадала, що при прийнятті кошторису видатків на утримання обласної ради та її виконавчого апарату у 2014 роц, на заробітну плату та нарахування на оплату праці працівникам Львівської облради виділено майже 4,7 млн грн. Кошти виділено у повному обсязі відповідно до пропозиції, поданої головою обласної ради. В цій сумі, зокрема, враховані премії працівникам за інтенсивну та понаднормову працю.

Як повідомлялося, 18 листопада депутати Львівської облради зняли з порядку денного сесії питання про обрання першого заступника голови облради, посада якого є вакантною понад півроку.

 

Читати: Читай найсвіжіші новини про Львів