Скільки коштують сукні, в яких дружина Порошенко була на зустрічах в США, передає Корупція.Інфо

Популярне: Це почнеться вже завтра!!! Синоптики зробили термінову заяву щодо різкої зміни погоди. Тримайтеся, українці

З дружиною Макрона зустрілася в наряді від Оксани Полонець, а з Трампами – у сукні дизайнера Наталії Поздняковою

Вона з'явилася в Нью-Йорку, де зараз проходить Генасамблея ООН, на зустрічі з першою леді Франції Бріжит Макрон в плаття ніжно пудровий кольору з вишитими квітами. Наряд не новий – його Марина одягала на святкування Дня Незалежності України в цьому році.

– А надягаючи повторно це плаття, Марина Порошенко тим самим говорить, що вона робить свою роботу першої леді добре. Адже всі ці наряди і часта їх зміна не стали б позитивним моментом в сприйнятті її людьми. Тому, вийшовши у світ в цій сукні ще раз, Марина стає як Кейт Міддлтон – ближче до народу, – стверджує Ільяс.

Перша леді України для заходів в рамках 72-ї Генасамблеї ООН, де вже виступав президент Порошенко, вибрала вбрання українських дизайнерів в етно-стилі. У Нью-Йорку під час офіційної зустрічі лідерів України та США – Марина Порошенко була в темно-синій сукні харківського дизайнера Наталії Позднякової.

Відзначимо, що влітку цього року Марина Порошенко була присутня в Харкові на Міжнародному жіночому форумі, в рамках якого проходив показ цього молодого дизайнера. Саме там вона і вирішила співпрацювати з Наталею.

"Уже через кілька місяців вони спільно створили новий наряд", – підтвердила Наталія Бутенко-Беба, помічниця першої леді у себе на сторінці в соціальній мережі.

Офіційного сайту-магазину у дизайнера Наталії Поздняковою поки немає. Ексклюзивне вбрання пошити у неї вартує до 10 000 гривень.

Меланія Трамп, дружина американського президента на зустрічі була в чорній сукні-футлярі. Мабуть, після того, як громадськість і журналісти розкритикували її вбрання кричущих квітів на офіційних заходах.

На зустрічі з першою леді Франції Марина Порошенко теж з'явилася у сукні від вітчизняного виробника.

Це плаття пудрового кольору від українського бренду Oksana Polonets. Саме в цьому вишитому вбранні Марина Порошенко відзначала День незалежності України.

Ціни на одяг цього бренду стартують від 5 000 грн. Ексклюзивне пошиття костюму як у Марини Порошенко обійдеться близько 15 000 грн. Відзначимо, що у дизайнера Оксани Полонець є сукні і по 30 000 грн.

За словами дизайнера Полонець, для костюма Марини Порошенко за основу взяли старовинну вишивку козацької старшини XVII-XVIII століть. Всі візерунки вишиті бавовняними і шовковими нитками.

Макрон теж підтримала своїх модельєрів і прийшла в чорній сукні від Louis Vuitton.

Марина Порошенко не забула взяти з собою до Америки і традиційну вишиту українську сорочку. У вишиванці і чорній спідниці вона прийшла на виставку в рамках 72-ї Генасамблеї ООН.

Як писала вже "Страна", українські дизайнери виставляють ціни на вишиванки в десятки тисяч гривень. Соціально-незахищені верстви населення можуть розглянути пропозиції від китайських виробників.