Внаслідок контратаки ЗСУ загін кадирівців потрапив в оточення під Соледаром.

Про це у телеграм-каналі написав радник голови МВС Антон Геращенко.

Він зазначив:

“Тіктокери затиснуті нашими підрозділами у селищі Спірне, неподалік Соледара. Цікаво, чи є там інтернет? Дуже хочеться подивитися, чи зможуть вони під реальним вогнем кричати: “Ахмат — сила!”

До слова, нещодавно стало відомо про те, що після масового дезертирства російських окупантів з Харківщини, росія збільшить присутність “кадирівців” на фронтах. Вони формуватимуть так звані другі та треті лінії оборони, а насправді виконуватимуть роль загороджувальних загонів: розміщуватимуться за спинами російського гарматного мʼяса та автоматними чергами «підбадьорюватимуть» усіх православних співвітчизників, які намагатимуться втекти з фронту, повідомляє  СтратКом ЗСУ.

«Пілотний проект» уже обкатується на Херсонщині, де окупанти очікували головний удар ЗСУ. Інститут вивчення війни (ISW) ще в серпні повідомляв про перекидування підрозділу «кадирівців» саме з завданням розстрілювати російських дезертирів, а чергова їх партія добралася на Херсонщину 2-3 дні тому. 

Ні для кого не секрет, що російські військові скаржаться на “кадирівців” з перших днів. Їм не подобалось, що підлеглі кадирова йдуть за їх спинами в повній амуніції і з новою зброєю, тоді як росіян відправляють на бійню на зламаній техніці. 

Єдині, хто поки що впевнено протистояв “кадирівцям” – буряти. Зафіксовано десятки випадків, коли і п’яні, і тверезі буряти влаштовували перестрілки з “чеченцями”. І це тільки квіточки.