Коць Ігор Вікторович – народився 5 травня 1985 року в місті Львові. Ігор Коць – не надто активний політик. Участь у перегонах «за кріслами» бере вже вдруге. Перша спроба для нього стала розчаруванням. Тоді пан Коць мітив на крісло у Львівській обласній раді. Але, через зняття батьківщини із виборів, нікуди так і не пройшов на своєму 15 місці у списках. 

Цікаво, що цей кандидат із 2003 року і по сьогодні жодної громадської активності так і не показував. Проте за 10 років пан Ігор виріс із простого партійця до заступника голови контрольно-ревізійної комісії партії. Сьогодні суб’єкт висування кандидата – Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". (Непоганий перехід чи не так – невідомого молодого політика висуває потужна партія, «нове обличчя» чи «відбирання голосів»?)

Взагалі Ігорю є чим похвалитися – три вищі освіти (!). Дві здобув у Політехнічному університеті і одну в ЛНУ ім. І. Франка (магістр з економіки та підприємництва, інженер в галузі будівництва та юрист). Добре відомий у будівельних колах Львова, його асоціюють з компаніями «Гарантбуд» та «Квадр». Крім політики та будівництва Коць також є членом ради ВГО Асоціації платників податків України у Львові та керівником одного з львівських ОСББ.

 

Автор: Марвін