577b0da90104916cd5d3f5cf065e6bf51435512847

На Полтавщині, в Опішні, пройшов національний фестиваль ковальського мистецтва «ВакулаФЕСТ-2015», на який приїхали ковалі із різних куточків України. Було чимало шедеврів із заліза, які уособлюють образи миру та війни, витворів мистецтва із гільз танкових, гарматних снарядів. Однак багатьох відвідувачів привабила лопата з викуваним написом «Путін ла-ла-ла», яку виготовив коваль із Сум Едуард Науменко.

Новину передає Корупція.Інфо

Едуард Науменко підкреслив, що він не любить російського лідера Володимира Путіна, однак нормально ставиться до росіян. 

«Я сам російськомовний. У Росії маю багато друзів, але на даний момент вони настільки зомбовані своїм телебаченням, що вважають нас фашистами. Ті друзі, які приїздять, їх не можна ні в чому переконати. Побував у різних куточках України. У Західну Україну їжджу. Там чудові, доброзичливі люди», – додав коваль.

Він також зауважив, що серед його робіт є викуваний хрест із написом «Партія регіонів». Науменко виготовив його в той час, коли пенсіонерів «обвісили» податками і жити не було на що. За його словами, тоді в Сумах пройшов мітинг незадоволених. А його хрест забили в землю перед міськрадою. Проте на другий день його хтось прибрав.

«Але «Партія регіонів» також недовго побула при владі. Сподіваються, і з «Єдиною Росією» та Путіним буде те саме», – розповів Науменко.

Наголосимо, що «ВакулаФЕСТ-2015» пройшов вже вп’яте. А перше місце у номінаціях «Символ оновленої України» та «Гармонія буття» отримав львів’янин Мар’ян Калічак   за роботи «Єдність вільних птахів», «Хаос і Логос». Гран-прі дісталося ковалю із Полтави Володимиру Вишневецькому  за роботу «Модуль універсум».

205