Державна фіскальна служба (ДФС) знайшла порушення у 46% перевірених підприємств. Роботодавці приховували реальний розмір зарплат і не оформлювали працівників.

Про це повідомляється на сайті відомства. За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 642 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 173 млн грн єдиного внеску та 28 млн грн військового збору.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Зазначається, що за січень — серпень поточного року виявили 5,1 тис. неофіційно працевлаштованих співробітників.

Також представники ДФС входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. За результатами обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності роботодавці додатково уклали 39,7 тис. трудових договорів із найманими працівниками.

Протягом перших восьми місяців 2018 року за результатами контрольно-перевіркової роботи виявлено 138 осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації.

Крім цього, за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації притягнуто 10,9 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 млн грн податку і збору і 14 млн грн єдиного внеску.