Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і  схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила трепетний кадр з новоспеченим чоловіком Потапом, на якому закохані ніжно обіймають один одного. Так, артистка зізналася, що головне у стосунках – це підтримка, а також побажала всім шанувальникам знайти справжнє кохання.

"Мабуть, найголовніше у стосунках крім любові і інтимної близькості – це підтримка! Адже кожній людині важливо чути: «Ти молодець! Ти все зможеш. У тебе вийде!». Підтримувати теж треба вміти, а якщо в родині це було не прийнято, тоді потрібно навчитися це робити! Підтримка – це розуміння, а розуміння поєднує в собі безліч функцій. Наприклад, йти на компроміси і вміння поставити себе на місце іншої людини. Нас створили так, щоб шукати по всьому світу свою ідеальну половину. Переживати з нею любов, пристрасть, всі негаразди і сльози, розуміти, приймати і підтримувати. Моя знаходилася занадто близько і я щаслива, що знайшла його. Бажаю кожній людині знайти свою любов, цінувати і берегти її!", – поділилася думками Каменських. 

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Пожалуй, самое главное в отношениях помимо любви и интимной близости – это поддержка! Ведь каждому человеку важно слышать: «Ты молодец! Ты все сможешь. У тебя получится!». Поддерживать тоже нужно уметь, а если в семье это было не принято, тогда нужно научится это делать! Поддержка – это понимание, а понимание соединяет в себе множество функций. Например, идти на компромиссы и умение поставить себя на место другого человека. Нас создали так, чтобы искать по всему миру свою идеальную половину. Переживать с ней любовь, страсть, все невзгоды и слезы, понимать, принимать и поддерживать. Моя находилась слишком близко и я счастлива, что обрела его. Желаю каждому человеку найти свою любовь, ценить и беречь ее!

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Фолловери залишилися в захваті: "Я не знаю що мені робити з цією бідою, підкорив мене чоловік з лисою головою' 😁😁", "Такі класні) Гарно, що стосунки вже на такому високому рівні!", "😍😍😍як же це мило", "Чудесні😍❤️", "Настя, янголятко цього світу💕".