Сьогодні, 23 червня 2022 року вже рівно 120 днів з повномасштабного вторгнення військ росії на територію України. Наші захисники так захисниці мужньо відстоюють кордони нашої держави.

“Ціна свобода висока. Нам дуже важко, адже вогнева перевага на боці противника. Попри все, ми тримаємося. Ситуація складна, однак контрольована. Ми вимушені вести маневрену оборону, займати більш вигідні рубежі та позиції. Але кожний метр захопленої окупантом землі залитий його кровʼю. Тримаймо стрій!”, – на цьому наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний на своєму Телеграм-каналі.

Слід зазначити, що Валерій Залужний та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провели телефонну розмову з радником президента США з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном і головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі. Про це повідомили на сайті президента України.

Головними темами для розмови стали агресія Росії та надання зброї для України.

Керівник Офісу Президента і Головнокомандувач ЗСУ відзначили провідну роль США у захисті суверенітету й територіальної цілісності України та висловили подяку за всеосяжну підтримку нашої держави. 

Своєю чергою, Сполучені Штати з перших днів повномасштабного вторгнення заявили, що підтримуватимуть Україну до перемоги. Вашингтон надає фінансову підтримку та постачає зброю для захисту.