71-річна українська співачка, народна артистка СРСР і просто талановита жінка Софія Ротару в черговий раз здивувала шанувальників почуттям стилю і квітучим виглядом.

Нову фотографію зіркової мами в соціальній мережі опублікував син співачки Руслан Євдокименко.

Народна артистка СРСР Софія Ротару зараз відпочиває з родиною в Великобританії. Син співачки Руслан Євдокименко опублікував в Instagram фото знаменитої матері, яка позує в незвичайному для себе образі – сучасному і навіть молодіжному. Спираючись на один із символів Британії – червону телефонну будку, Софія Михайлівна позує в джинсах, кросівках, сорочці й стильному жакеті.

Софія Ротару раніше розповідала, що підбирати образи їй допомагають невістка Світлана і внучка Соня. Шанувальники співачки не раз відзначали, що вона виглядає набагато молодше за свої роки, зберігши природну красу.

Не залишилися осторонь шанувальники її таланту і на цей раз.

«Руслан, у вас найшикарніша і найкраща мама в світі, бережіть її, Софія Михайлівна грандіозна красуня», «Краса невимовна», «Як не крути – Софія Михайлівна сама стильна і модна жінка», «Ви прекрасні, ми вас любимо, сонечко , королева, захоплений, модна жінка, кльова, я прям закоханий », – послідували компліменти українській співачці.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

  

@sofiarotaru.official 🙏🏼❤️

Допис, поширений Rus (@rusevdokimenko)

 

Нагадаємо, що в квітні Софія Ротару поділилася з прихильниками фотографіями, на яких вона зображена в напівпрозорому вбранні з народними мотивами, схожому на модну зараз "вишиванку".

Тоді артистка також отримала море компліментів від численних шанувальників.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Со Светлым Праздником! ❤️

Допис, поширений София Ротару / Sofia Rotaru (@sofiarotaru.official)