Президент Росії Володимир Путін встав під час звучання гімну України на Європейських іграх у Мінську.

Тоді відбувалися змагання з боксу. Перемогу в категорії до 75 кг здобув українець Олександр Хижняк, пише "Еспресо.TV".

На честь цього на стадіоні заграв український національний гімн і підняли жовто-синій прапор. Путіну довелося встати зі свого місця на трибуні, як і всім присутнім.

Користувачі мережі з сарказмом прокоментували події на стадіоні в Мінську: "Краще б ліг", "Нехай звикає", "Ще б він на коліна став", "Зібрав речі та взяв громадянство України", – пишуть вони.

Слід зазначити, що на даному етапі на рахунку української команди 51 медаль на других Європейських іграх, в тому числі 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. У загальнокомандному заліку збірна України посіла 3 місце.

Нагадаємо, відбувся останній день змагань Європейських ігор 2019 року, які проходили в Мінську. Українські спортсмени показали неймовірні результати. Протягом всього періоду змагань вони займали лідируючі позиції в турнірному заліку команд.