У “Слузі народу” вже заявляли, що у Верховній Раді є голоси для відставки суддів Конституційного Суду, але не всі в захваті від цього рішення. Нардеп від цієї політичної сили Богдан Яременко вважає, що не потрібно поспішати і ухвалювати рішення на емоціях.

Про це він написав у Facebook.

На його думку, розгін суддів КСУ не вирішить проблему.

“Горезвісне рішення Конституційного Суду України, можливо, дійсно ставить під сумнів сам факт існування у нас Конституційного Суду. Але скасувати його окремим законом, та ще й розігнати тим самим законом Конституційний Суд – це не розв’яже ситуацію, а тільки ускладнить її … Якщо Рада розжене Конституційний Суд, наступний тим більше не буде краще. Абсолютно точно не буде незалежний. Хто знає, чи буде легітимний?” – написав Яременко.

У той же час він не бачить однозначного виходу з ситуації, що склалася, хіба що через поступове відновлення антикорупційного законодавства та поступову заміну членів КСУ.

“Тут не варто поспішати і діяти на емоціях. Потрібно думати. Мова не про безвіз. Мова про збереження правового характеру української держави”, – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний Суд України за поданням групи народних депутатів визнав незаконною кримінальну статтю про незаконне збагачення чиновників (366-1 Кримінального кодексу “Декларування недостовірної інформації”) та необхідність електронного декларування ними своїх доходів