У мережі опублікували відео допиту терористами "Л/ДНР" українського військового Павла Котенка, який потрапив до полону в серпні 2014 року.

Відповідний ролик оприлюднив в Twitter "Інформатор ЗСУ". Під час допиту він не видав інформацію, яку вимагали проросійські бойовики, і відмовився співпрацювати, (щоб подивитися відео, проскрольте сторінку до кінця).

"Котенко Павло Ігорович. Старший лейтенант ЗСУ, 25 бригада: "Я давав клятву на вірність Україні. Краще розстрілюйте, проти своїх не піду!". Ось за яких чоловіків потрібно виходити заміж, дівчата, а не за с*аних мажорів", – сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що Котенко звільнили з полону, після чого він повернувся на службу. Указом президента України від 13 серпня 2015 року його нагороджено орденом "За мужність" третього ступеня.

 Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе


Нагадаємо, терористи вносили Котенко в список з обміну полоненими в вересні 2014 року.


Як повідомлялося раніше, 17 серпня терористи "ДНР" оприлюднили постановочне визнання полоненого журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) в шпигунстві. Він розповів, що працював на українську розвідку, а Данбасс вважає українською територією.