Окупаційні війська Росії знову підуть на Харків, як тільки промерзне земля. Вони планують використовувати сили погано підготовлених мобілізованих військових. Завдання окупантів – відрізати місто від Києва, щоб ЗСУ не змогли рушити на захід на допомогу столиці. Українські війська відбиватимуть атаку. Про це заявив начальник Харківського гарнізону, бригадний генерал Сергій Мельник.

В інтерв’ю Nos.nl він розповів про те, що очікує на новий наступ армії агресора РФ на Харків, як тільки промерзне грунт. Ворог використає сили погано підготовлених мобілізованих осіб.

За словами Мельника, групи з 10-20 російських окупантів вже перетинають кордон для реалізації завдань з розвідки та диверсій. Військовий вважає, що як 24 лютого 2022 року, російські окупанти спробують відрізати Харків від Києва. Завдання – не дозволити ЗСУ на Донбасі просунутися на захід для того, щоб допомогти військам у столиці.

Крім того, як вважає генерал, окупанти атакуватимуть в бік Рівного для припинення постачань зброї Україні від Заходу. Також він припускає, що росіяни можуть задіяти понад 200 тисяч військ. При цьому сили загарбників будуть погано озброєні і підготовлені.

“Не сумніваюся, що росіяни знову підуть на Харків великими силами непідготовленої армії мобілізованих солдатів. Але, як казав генерал Залужний, нам доведеться вбити їх усіх”, – підкреслив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник у своєму Telegram-каналі.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю The Economist раніше заявив, що країна-окупант РФ в період від кінця січня або в березні 2023 року може піти в новий масштабний наступ на Україну. На думку Залужного, ворог здатен спробувати захопити Київ, атакувати на Донбасі або на південному напрямку. Українським військам потрібно більше зброї для реалізації своїх завдань.

“Російська мобілізація спрацювала. Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати. Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати. Я вивчав історію двох чеченських воєн – все було так само. Можливо, вони не так добре оснащені, але вони все одно становлять для нас проблему. За нашими оцінками, у них є резерв в 1,2-1,5 млн осіб… Росіяни готують близько 200 тис. нових солдатів. Я не маю сумнівів, що вони знову підуть на Київ”, – заявив Залужний.

У свою чергу, російський терорист Ігор Гіркін висміяв плани Росії щодо захоплення Харкова, Одеси та Миколаєва. За його словами, в окупантів немає сил для реалізації таких завдань.

За його зламами, про Херсон пропагандисти вже забули.

“Зверніть увагу: питання про звільнення Херсона пан Константинов (відомий своїми полководницькими талантами і, особливо, видатною хоробрістю) плавно обійшов. І правда, а що його брати вдруге, якщо один раз там вже були?”До кінця наступного року ми візьмемо Одесу, Миколаїв, Харків, і на цьому тлі буде визначатися доля цих регіонів”. Ну а далі,ясна річ, Київ. До Лондона і Рейк’явіка на цей раз справа не дійшла. Але “ми візьмемо ” – прозвучало потужно. Цікаво, хто це “ми”? Хто братиме Київ разом з паном Константиновим?”, – глумливо написав Гіркін.

Колишній ватажок бойовиків “ДНР” зазначив, що президент України прилетів до Бахмута, де нагородив бійців ЗСУ. Російський диктатор, на думку Стрєлкова, на таке не здатний.

“Володимир Володимирович нагороджує своїх героїв прямо в Кремлі… Вдивіться в ці чесні мужні обличчя, помилуйтеся гордою поставою героїв. Ну і хто мотивував своїх воїнів і чиновників на подальший бій краще? Для мене відповідь очевидна. Вся “Донецька народна республіка”, що обожнює свого “главу” Дениса Володимировича всього трохи менше, ніж Володимира Володимировича – в екстазі і готова на нові великі звершення…”, – іронізує Гіркін.