У Голій Пристані на Херсонщині була повністю знищена будівля окупаційної адміністрації.

Вона була зруйнована точним ударом у ніч на четвер, 3 листопада. Про це повідомив колаборант Кирило Стремоусов.

“Сьогодні вночі було обстріляно голопристанську адміністрацію… Під час обстрілу ніхто не постраждав, оскільки обстріл був уночі. Але будівля адміністрації повністю зруйнована”, – заявив пособник російських окупантів.

Речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук натякнув у Telegram на вибухи у Голій Пристані і сказав, що потрібно почекати, щоб дізнатися результати.

“Бавовнятко потопталося у Голій Пристані. Чекаємо підсумків”, – зазначив він.

Тим часом у місцевих групах повідомляють, що по адміністрації в Голій Пристані міг бути здійснений удар з HIMARS. При цьому епіцентром став кабінет так званого “голови” місцевої адміністрації Геннадія Недячкова.

У соцмережах почали з’являтися відео, на яких, як стверджується, зафіксовані наслідки удару по адміністрації.

До слова, у Херсонській області триває незаконна “евакуація” українських громадян, а колаборантів і представників окупаційної адміністрації переселяють на Арабатську Стрілку, що південніше й на схід, ще глибше в окупаційний “тил”, повідомляє

Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Продовжується незаконна “евакуація” українських громадян Херсонської області з правого берега Дніпра. Щоб заохотити людей до переїзду, їм пропонують отримання так званих “житлових сертифікатів” на придбання житла в РФ”.

В рамках “евакуації” місцевих жителів примусово виселяють з квартир та будинків. У звільнене житло заселяються перевдягнені в цивільне військові ЗС РФ, повідомляє українська військова розвідка. 

З інтернатів Херсона вивезли дітей на територію Криму. На сьогодні дітей розмістили на базі однієї з психіатричних лікарень Сімферополя. Також на територію Криму перевезли ув’язнених херсонської колонії.