Колишня співробітниця Сенату США Тара Рід, яка відома тим, що у 2020 році звинуватила Джо Байдена в сексуальному насильстві, втекла до Російської Федерації й хоче отримати російське громадянство, бо “почувається, як вдома”

Про це вона заявила на пресконференції.

“Я все ще трохи ошелешена, але почуваюся дуже добре. Я почуваюся захищеною і в безпеці і хотіла б подати заяву про набуття російського громадянства і просити президента Росії Володимира Путіна надати мені це громадянство”, – сказала жінка.

Своє рішення втекти до Москви Рід назвала “важким” та перепросила “російських братів і сестер за агресивну позицію адміністрації США”.

“Мені тут краще, і я в безпеці. Я мрію жити в обох місцях. Просто знайте, що більшість американських громадян дійсно хочуть бути друзями і сподіваються, що ми зможемо знову мати єдність. Мені подобається у Москві, я почуваюся тут, як вдома”, – зауважила колишня співробітниця.

Під час пресконференції поруч з Рід перебувала російська шпигунка Марія Бутіна, яка півтора року провела в американській в’язниці, а нині є депутаткою російської держдуми. Рід сподівається, що саме вона допоможе їй у швидкому отриманні громадянства РФ.

“Я дуже ціную Марію Бутіну та всіх, хто надав мені захист у той час, коли було дуже важко зрозуміти, чи я в безпеці чи ні. Я просто не хотіла йти додому і заходити в клітку, або бути вбитою, що, по суті, є лише двома варіантами”, – розповіла вона.

Під час пресконференції в Російській Федерації Рід назвали “письменницею, публіцисткою та колишньою помічницею Джо Байдена”.

Нагадаємо, що 59-річна Тара Рід працювала помічницею Джо Байдена, коли той був сенатором США від Делаверу.

А у 2020 році, коли він балотувався в президенти США від Демократичної партії, вона заявила, що у 1993 році в коридорі сенату він притис її до стіни та напав. Жінка навіть подавала скаргу в поліцію.