Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков повідомив, що представники нової української влади мають намір повертати тимчасово окуповані території «інформаційною зброєю».

Про це Разумков заявив сьогодні на брифінгу в Києві. 

«На жаль, завтра війна на Донбасі не закінчиться. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб цей процес настав якомога швидше, це правда. Основне завдання, яке перед собою ставлять і президент, і все його оточення, і партія «Слуга народу» – щоб припинили стріляти, щоб перестали гинути наші хлопці на фронті», – сказав він. 

На думку Разумкова, повертати тимчасово окуповані території Україна буде не «гарматами або автоматами», а «словом». 

«Інформаційна зброя в рамках «гібридної війни» є набагато страшнішою і дієвішою, ніж гармати, снаряди, ракети або танки. Так і повертати потрібно буде цією ж зброєю – інформаційно доносити до тимчасово окупованих територій і людей, які там живуть, про те, що ми їх любимо і хочемо, щоб вони повернулися, і що вони такі ж, як і ми, громадяни цієї країни. Незважаючи на все те, що сталося, ми зможемо на всій території нашої держави поставити жовто-синій стяг», – резюмував Разумков.

Відзначимо, що лідер "Слуги народу" також розповів, як формуватиметься їх список кандидатів у нардепи.

Він заявив, що партійний список кандидатів у депутати формувався прозоро, у нього включалися учасники організації президентської кампанії Володимира Зеленського, експерти у різних напрямках. 

«Ми не говорили, що будемо формувати списки через сайт. Така система працювала суто для кандидатів по мажоритарних округах. Списки ми формували за абсолютно зрозумілою системою», – заявив він. 

«Ми туди залучили тих, хто був у нашій команді під час виборчої (президентської) кампанії, тих, хто був у наших регіональних командах у тій кампанії, яка привела на Банкову Володимира Олександровича Зеленського, тих, хто були експертами і спочатку працювали над програмою президента, і на сьогоднішній момент вони її багато в чому адаптують до програми партії», – додав він. 

За словами Разумкова, метою партії є реалізація тих самих завдань, які перед собою ставить президент Зеленський.
«Тому що, дивлячись на те, що відбувається, ми розуміємо, що самому йому з цим впоратися буде досить важко, не розраховуючи на підтримку парламенту і Кабінету міністрів», – додав голова «Слуги народу». 

Він зазначив, що до партійного списку були включені експерти у різних напрямках. 

«Їх не було в рамках президентської кампанії, але вони добре відомі широкому експертному співтовариству, і саме тому ми запросили їх», – повідомив він. 

«Тут великий кадровий резерв – це молоді хлопці, які з нами пройшли через всю виборчу кампанію волонтерами, починаючи з найперших днів. Ще велика кількість у нас кандидатів і докторів наук, насамперед, юристів, саме тих людей, які ефективно писатимуть законодавчу базу», – сказав Разумков.