Президент Зеленський записав чергове звернення до українців. Основні акценти:

1. Забезпечення країни необхідним в рамках боротьби з коронавірусом. До Києва прибув новий вантаж з Китаю для боротьби з коронавірусом – кілька десятків тисяч респіраторів, стільки ж костюмів захисту, 300 тис. експрес-тестів, а також 40 тис. пар захисних окулярів. Крім цього, окремою доставкою в Україну вже прибули 100 тис. ПЛР-тестів.

2. Фінансова підтримка малозабезпечених верств населення. Президент розповів про результати сьогоднішнього засідання уряду і, зокрема, зупинився на його соціальній ініціативі. Детально про їхню суть ми сьогодні вже писали.

3. Публічне звернення до народних депутатів. Знову, як і в минулому відео. На цей раз – із закликом проголосувати за зміни до держбюджету, завдяки яким соціальні ініціативи президента стануть можливими. Перше голосування по змінах до держбюджету, нагадаємо, 30 березня Рада провалила.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав і направив президенту закон №3275 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19).