Начальниця фінансового управління Бучанської міськради Тетяна Симон і завідувачка відділом прес-служби Вікторія Ляховець похвалилися в мережі фотографіями з Мальдів.

Як повідомляє громадський рух "ЧЕСНО", таким чином жінки відсвяткували день народження в п'ятизірковому готелі "COCOON Maldives".

50-річна Ляховець в соціальній мережі Facebook виклала фотографії свого відпочинку і зазначила локацію. Як вдалося дізнатися, вартість проживання в "COCOON Maldives" становить три тисячі доларів – майже 90 тисяч гривень.

Судячи з фотографій, на відпочинок Ляховець, Симон, Наталя Шипко та Олена Кравченко вирушили 24 січня.

Згідно з декларацією Ляховець, її зарплата за 2017 рік – 175,7 млн грн. У декларації вона зазначила чоловіка і сина, який працює в газеті "Бучанські новини". Їхній сумарний річний дохід не перевищував 100 тисяч грн, а інших заощаджень сім'я Ляховець не вказувала.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Симон у своїй декларації вказала річний дохід близько 180 тисяч грн. Також вона задекларувала подарунок в негрошовій формі вартістю 73,5 тис. грн. Інших заощаджень Симон не вказувала.

Таким чином, заробітна плата чиновниць за місяць становила близько 15 тисяч гривень. На запит активістів про походження грошей чиновниці не відповіли.


Мер Бучі Анатолій Федорук, якого судять за розкрадання держмайна, заявив, що не відслідковує особисте життя підлеглих, але готовий провести внутрішнє розслідування.