Нардеп Олег Ляшко відкрив грибний сезон. Фотографії походу в осінній ліс народний депутат завантажив на свою сторінку в соціальній мережі, а журналісти розібрали "лісовий гардероб" головного радикала.

Всі речі від американського бренду Sitka GEAR вони знайшли в онлайн-магазині "Сапсан".

Як зазначено на офіційному сайті, компанія Sitka GEAR була заснована в 2005 і дуже швидко стала однією з найвідоміших компаній США випускають одяг для полювання. Компанія також виготовляє одяг для туризму в монохромних забарвленні. Працює з легкими, водовідштовхувальними або водостійкими міцними тканинами, які дозволяють випаровувати надлишок вологи, розтягуються, покращуючи мобільність і не створюють шуму при русі. Тканини поглинають ультрафіолетові промені, що особливо важливо для полювання на кпарнокопитних тварин.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

На Олегові Ляшку кепка, футболка і штани американського бренду. Вся ця екіпіровка тягне на € 227 або 7192 гривень.

Варото нагадати, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро (НАБУ) готують подання про зняття недоторканності з лідера депутатської фракції Радикальної партії у Верховній Раді України Олега Ляшка.

Наголошується, що мова про притягнення Ляшка до кримінальної відповідальності за статтями 366-1 (декларування недостовірної інформації) і 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу.