Помічниця українського народного депутата Верховної Ради від фракції «Народний фронт» Тетяна Любонько за свою діяльність встигла зацікавити навіть представників НАБУ. У чому звинувачується дівчина розбиралася Корупція.Інфо

Дівчина народилася в Умані в 1989 році. Закінчила географічний факультет в КНУ імені Шевченка. Дівчина хотіла зайняти місце в політичному житті країни і в 2013 році стає помічницею депутата Максима Полякова. Але дуже скоро дівчина вирішує, що хоче більшого і вже в 2015 році балотується до міськради Умані, але при цьому не від «Народного фронту», а від «Блоку Петра Порошенка».

Популярне: "Будеш його дружиною, а моєю коханкою…": Відома журналістка розповіла про домагання політика

Але дівчина не пройшла і залишилася працювати у депутата. Тетяна любить привертати до себе увагу, викладаючи на своїх сторінках в соціальних мережах фотографії «багатого» життя. На тлі різних вілл, з великих вечірок і з аксесуарами від відомих брендів.

Звідки у дівчини гроші на таке «розкішне» життя, зацікавило представників прокуратури і НАБУ. Провівши невелике розслідування, органи правопорядку виявили відеозапис, на якому Тетяна власною персоною розмовляє з представницею компанії, яка займається видобутком бурштину. Вони обговорюють внесення правок до законопроекту, які були б вигідні цій компанії. Любонько називає конкретні суми за які її «господар» готовий взятися за цю справу.

"П'ять – Розенблату (Борислав Розенблат, депутат від БПП), 5 – моєму шефу".

Дівчину одразу ж заарештували і передали справу до Солом'янського суду Києва.

"Пресують" мою помічницю Тетяну. Вона вчора вийшла легко одягнена. Дівчинка. Вона займається економічною діяльністю. Пише дисертацію. Вони напали на неї. Забрали. Тягають, як якогось злочинця. Вона купувала квіти її затримали на місці злочину. Якого злочину не ясно. Її вчора повезли в квартиру. Провели обшук. Знайшли 112 грн. Що можна доводити? ", – розповів нардеп

У суді дівчині обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців позбавлення волі, призначивши за неї заставу в розмірі 160 тисяч гривень. Названу суму батьки дівчини виплатили в той же день, тому в тюрмі Любонько навіть не побувала. На дівчину наділи електронний браслет і відпустили додому.

У грудні суд продовжив запобіжний захід, змусивши дівчину носити браслет до лютого 2018 року. І ось, здавалося б довгоочікувана свобода. Але ні. НАБУ порушило ще одну кримінальну справу спрямовану на Максима Полякова, в якій знову фігурує Тетяна.

Виявилося, що Тетяна купувала сестрі депутата квартири і вносила шалені гроші на банківські рахунки Олени Ісаєвої.

«За період з 24 травня 2016 року по 27 квітня 2017 роки (Любонько – ред.) Внесла від свого імені на банківські рахунки сестри народного депутата Максима Полякова грошові кошти, походження яких невідоме: 3,83 мільйона гривень – на рахунок в Діамантбанку (12 операцій по внесенню готівки за період з 24.05.2016 по 21.04.2017) і 3,23 мільйона гривень – на рахунок в Укрексімбанку (1 операція по внесенню готівки 27.04.2017) », – зазначають детективи.

Детективи НАБУ заявляють, що Поляков через свою помічницю купував квартиру для себе і сам в ній проживає. Розслідування триває, а поки нардеп разом зі своєю вірною помічницею залишається на волі.