Ексглава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков натякнув на своє повернення у велику політику.

На своїй сторінці в соціальній мережі “Інстаграм” Аваков опублікував фотографію, за допомогою якої послав завуальований сигнал. Аваков вирушив на відпочинок до Італії, звідки опублікував знімок з політичним підтекстом.

“Красиво піти, щоб завтра також красиво з’явитися”, – прокоментував знімок колишній міністр.

Користувачі і журналісти вважають, що повідомлення Авакова є натяком на рішення повернутися у велику українську політику. Соціальні мережі гадають, в якій саме якості та на якій посаді може повернутися екс-глава МВС.

“Чекаємо завтра в новинах:” Аваков пообіцяв красиво повернутися “,” Після ночі завжди настає ранок “,” А там … за горизонтом …. відкриється новий … як заздалегідь окреслена потенційність “, – пишуть користувачі.

13 липня Аваков написав заяву про відставку з поста міністра внутрішніх справ. Цю посаду він обіймав протягом 7 років з 2014 року. Аваков зайняв пост глави МВС України в 2014 році. Він став єдиним міністром, який залишився в уряді після приходу до влади в Україні Володимира Зеленського.

15 липня Верховна Рада підтримала відставку Авакова. За відповідне рішення проголосував 291 народний депутат. Пізніше Аваков особисто відповів на запитання політиків і громадськості про те, чи піде на вибори мера Харкова. Екс-міністр заявив, що не збирається цього робити.

Тим часом голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що Авакову восени можуть запропонувати посаду віце-прем’єр-міністра.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.