Де живе телеведуча разом з чоловіком-хореографом та двома донечками?

Чернівчанка Лілія Ребрик вже давно живе в Києві та має столичну прописку. Тут вона збудувала акторську і телевізійну кар’єру, знайшла своє кохання, створила сім’ю й родинне гніздечко.

Лілія Ребрик, її чоловік Андрій Дикий, доньки Діана й Поліна живуть в одній з київських новобудов. Квартира зірок знаходиться на 22 поверсі і з неї відкривається неймовірний краєвид на місто, на балконі можна милуватися прекрасними світанками й заходами сонця. Білосніжний інтер’єр з яскравими пурпуровими акцентами – задумка, яку втілили в реальність творчі Андрій та Лілія.

А щоб час від часу тікати від міського цього шуму, сімейство збудувало собі дачу під Києвом. Двоповерховий будиночок оточений соснами, всередині затишний декор, а на вулиці – мангал та веранда, щоб насолоджуватися природою й шашликами в компанії друзів.

Нагадуємо, в середині грудня у Антона Лірника виходить нова прем’єра з актрисою і ведучою Лілією Ребрик LOVE LETTERS ( “Любовні листи”).

“З розвитком технологій, на жаль, з нашого життя пішли листи, справжні, написані від душі і від руки. А вони були цінні тим, що в них людина могла сказати таке, чого не могла сказати в очі. Герої нашого спектаклю – це люди, які не завжди могли висловити один одному всі свої почуття, заміщаючи їх рядками на папері. – розповів Антон Лірник.