Перший президент України Леонід Кравчук нещодавно висловив свою версію стосовно того, хто може перемогти на майбутніх виборах, а також прокоментував найбільш ймовірні кандидатури на пост глави держави.

Одразу перед початком круглого столу щодо агресії Росії, колишній гарант зазначив, що нібито на даний час всі шанси перемогти на майбутніх президентських виборах у лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, чия передвиборча програма йому імпонує, а у Петра Порошенка "занадто низький рейтинг", щоб навколо нього об'єднуватися.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами Кравчука, якби вибори президента були сьогодні, то перемогла б Тимошенко, але що буде 31 березня – йому не відомо.

Кравчук додав, що читав програму лідера "Батьківщини" і вона йому близька і зрозуміла.

На запитання журналістів, чи є Тимошенко прокремлівським політиком, який не підтримує томос абощо, перший український президент зазначив, що не знає, які політики є прокремлівськими.

"Щодо Томосу. Ви чули виступ Порошенка на ICTV? З ним ходить група брехунців і вони ставлять запитання президенту, що ніби Тимошенко проти томосу… Під час голосування у Верховній раді, коли було звернення до Варфоломія, вся фракція "Батьківщини", включно з Тимошенко проголосувала "за". Значить це все брехня, – сказав він.