Запропонований главою української делегації Леонідом Кравчуком План спільних кроків для Тристоронньої контактної групи щодо врегулюванню ситуації на Донбасі здійснити нереально.

Про це перший заступник голови комітету Верховної Ради з організації держвлади Роман Лозинський (фракція “Голос”) заявив “Інтерфакс-Україна”.

“Це його фантазія. Це не позиція парламенту. Жодних виборів не може бути проведено зараз негайно. Парламент має свою позицію: реінтеграція за стандартами ООН – необхідна умова для проведення виборів”, – сказав нардеп.

Він підкреслив, що одна з обов’язкових умов проведення виборів в ОРДЛО – повернення тимчасово окупованої території в український інформаційно-культурний простір.

“Проведення виборів зараз – це легалізація терористів, це план Росії. Чому цей план озвучив Кравчук – незрозуміло. Згідно з позицією депутатів з різних фракцій, яку ми обговорили, це не відповідає інтересам країни, і ми готові негайно викликати Кравчука на засідання комітету, щоб він відповідав за свої слова”, – сказав Лозинський.

Нагадаємо, Кравчук заявив, що Україна підготувала План спільних кроків з припинення конфлікту, який передбачає створення необхідних умов для проведення до 31 березня 2021 року місцевих виборів на територіях Донбасу, які зараз окуповані.