В ефірі п’ятничної “Свободи слова з Савіком Шустером” на телеканалі “Україна” міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов і лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко влаштували словесну перепалку під час обговорення проекту Трудового кодексу, ухвалення якого вже не за горами.

Як відомо, в новому проекті відмовилися від норми, за якою робочий день повинен складати не більше 8 годин. Юлія Тимошенко висловила обурення відмовою від цієї норми – яка, за її словами, призведе лише до подовження робочого дня для українців. І нагадала, що в світі, навпаки, практикується скорочення робочого дня і тижня для підвищення продуктивності праці.

У свою чергу Тимофій Милованов звинуватив Тимошенко в перекручуванні фактів.

Після цього між міністром Миловановим та лідером «Батьківщини» розгорілася дискусія, причиною якої стали прийдешні зміни до Трудового кодексу.

“Ну ось 28 років Юлія Володимирівна перекручує. Так не можна”, – заявив міністр.

“П’ятдесят років”, – парирувала Тимошенко.

“Ну, не п’ятдесят. Але до речі, кодекс праці у нас 71-го року! А ви його захищаєте”, – відповів Милованов.

“Тобто, я його писала. І революцію 17 року я робила”, – іронізувала Тимошенко.

“Не впевнений. Але підозри є”, – не розгубився міністр.

Милованов висловив упевненість, що Україні необхідно розвиватися і модернізуватися, якщо країна не хоче залишитися в хвості світової спільноти. Він також закликав не слухати популістів, які за багато десятиліть не змінили економічну ситуацію в країні, через що українці зараз заробляють на годину в 6-8 разів менше, ніж в сусідніх країнах.

“Це люди, які 28 років говорять, що не треба нічого міняти і нікуди поспішати. Ринок землі – не поспішайте, скасування трудових книжок – не поспішайте, інвестиції – не поспішайте … І за цей час Польща стала в рази багатша, ніж ми. А ми, як і раніше, нікуди не поспішаємо. Нам треба розвивати Україну”, – резюмував він.

Варто відзначити що це не перший конфлікт між Тимошенко і Миловановим. Раніше Тимофій Милованов звинуватив лідерку фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко у брехні і закликав не поширювати недостовірну інформацію.

Про це він заявив під час засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

“Те що Ви кажете, Юлія Володимирівна, є неправда. 80% тих фактів, які Ви сказали, є неправдою. Окремо ми напишемо пост і покажемо, де Ви брешете”, – заявив Милованов у відповідь на репліку Тимошенко під час доповіді ним закону “Про працю”.

Також Милованов попросив Тимошенко не перебивати його і зауважив, що за 28 років незалежності їй не вдалося вирішити проблеми, які зараз стоять перед чинною владою.