Перший президент України, очільник української сторони в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Росія і ОРДЛО не підтримують жодні пропозиції по Донбасу.

Про це він повідомив в прямому етері на телеканалі НАШ.

“За ці два місяці, які я працюю в ТКГ, не пам’ятаю жодного випадку, коли наші б пропозиції, будь-які, були підтримані російською стороною чи представниками ОРДЛО. Будь-яка пропозиція розглядається як деструктивна дія щодо ОРДЛО. Так останнє було засідання, будь-які наші кроки, в тому числі і пропозиція щодо обміну затриманими особами, про КПВВ, й інші, які є лише технічними – і РФ і ОРДЛО пов’язує це з політичними питаннями і кажуть: “Поки не будуть вирішені політичні питання – всі інші розглядатися не будуть”, – зазначив Кравчук.

За його словами, якщо це буде продовжуватися – то ситуація з вирішення конфлікту буде заходити “все далі у глухий кут і ніякої перспективи не має”.

“Ми можемо говорити, що якийсь рух на певних напрямках є, але рух не той, який ми очікуємо. Руху до миру серйозного, до врегулювання ситуації, до встановлення відносин з неконтрольованими районами Донецької і Луганської області, на жаль, немає”, – додав він.

Раніше було повідомлено, що Росія продовжує затягувати з питанням щодо обміну полоненими та розблокування КПВВ.