Президент України Володимир Зеленський прокоментував призначення Олега Татарова на посаду заступника голови ОП і розповів про те, що у нього немає мети переслідувати п’ятого президента Петра Порошенка.

 

Про це він розповів в інтерв’ю Стівену Сакуру для програми HARDtalk BBC.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не вважає Олега Татарова причетним до розгону людей на Майдані.

«Ви знаєте, в правоохоронних органах працювало багато різних людей за часів Януковича. Вони залишалися працювати в часи Порошенко. Багато таких людей. Там були професіонали … Цей конкретна людина (Татаров – ред.) Нікого не розганяв. Я б ніколи – я поважаю Майдан, ми поважаємо пам’ять загиблих, я патріотична людина, я – Президент України – ніколи не призначив би людини, яка розганяла людей на Майдані », – сказав Зеленський у відповідь на запитання журналіста про те, чому він призначив Татарова на одну з керівних посад в своєму офісі.

Зеленський заявив, що дану тему «піднімають ЗМІ, якими володіє пан Порошенко».

«Те, що це піднімають ЗМІ, якими володіє пан Порошенко, мені це відомо. Всі знають, що у нас був олігарх-президент. Добре, ми пройшли це. Але йому до цих пір здається, що він президент. Він фінансує різні засоби масової інформації, володіє ними. Є у нього ЗМІ, якими він не володіє. Він не може заспокоїтися, що він не президент. От і все. Все, що відбувається, пов’язане саме з цим питанням », – сказав Зеленський.

Також президент Володимир Зеленський зазначив,, що у нього немає мети переслідувати п’ятого президента Петра Порошенка – просто всі олігархи повинні повинні жити за єдиними законами.

“Всі олігархи повинні жити за законами, Порошенко один з цих олігархів <…> Всі рівні перед законом. І кримінальні справи, які є проти чиновників колишніх, бізнесменів, які крали гроші або ймовірно їх крали, вони повинні постати перед судом”, – підкреслив Володимир Зеленський.