Учасникам мітингу проти так званого зовнішнього управління, який 24 листопада провели представники партії “Опозиційна платформа – За життя” біля будівлі посольства США у Києві, платили по 120 гривень.

Відповідне оголошення про набір масовки було опубліковано напередодні – 23 листопада, пише LB.ua.

Видання уточнює, що в акції брали участь представники молодіжного крила “Опозиційної платформи – За життя” і нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива. Також було багато людей пенсійного віку.

Учасників масовки почали набирати 23 листопада. З 11:00 до 13:00 їм обіцяли оплату 120 гривень на людину. Збір розпочався біля станції метро “Берестейська”.

Під час мітингу один з учасників у масці американського фінансиста Джорджа Сороса тримав на повідку жінку в українському національному одязі, яка символізувала Україну. Потім Кива вигнав його з кола.

Мітингувальники також тримали в руках плакати “Припиніть убивати слов’ян”, “США скорочує кількість слов’ян”, “Ви не господарі тут”, “Україна не 51-й штат США”.

Біля будівлі дипломатичного відомства США було присутньо багато поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії.

Нагадаємо, організував мітинг глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Акція завершилася о 13:00. За даними поліції, у ній узяли участь близько 1,5 тисячі осіб.