Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції виграла 28-річна Анастасія Задорожна. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту. За її інформацією, переможниця набрала на конкурсі 19,05 бала, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В Запоріжжі викрили високопосадовців, що обікрали державу.. в ці цифри важко повірити

 

Її заступником – начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи обрано Олександру Чіковані.

Також конкурс визначив двох спеціалістів департаменту – головного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи, ним став Сергій Козиренко, та провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами – Вікторія Білак.

При цьому конкурсна комісія ще не визначила переможців на такі посади:

– заступника директора департаменту – начальника відділу забезпечення реалізації закону про очищення влади в державних органах департаменту;

– начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами;

– головного спеціаліста відділу забезпечення реалізації закону про очищення влади в державних органах департаменту;

– провідного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи.

Як відомо, до цього моменту Задорожна виконувала обов'язки директора люстраційного департаменту. А взагалі вона працює у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи даного департаменту.
У 2010 році Задорожна закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство".

Раніше вона була помічником депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенко" Олега Барни.
Це був вже третій конкурс на посаду головного люстратора, він проходив 9-21 квітня. На попередніх двох змаганнях Мін'юст з невідомих причин не зміг обрати переможця.

Анастасія Задорожна розповіла, як бачить свою роботу на новій посаді.

"В даний час робота по реалізації закону про очищення влади вже показала результати. Більша частина перевірки чиновників вже завершена, закон України працює як фільтр щодо претендентів на посади в держслужбі, в органах державної влади", – повідомила Задорожна.

За її словами, до реєстру вже внесено відомості щодо 935 осіб.

"Актуальними залишаються такі напрями роботи департаменту, як ведення судових справ… Ведеться моніторинг нормативно-правових актів з метою виявлення та усунення можливих колізій", – сказала переможниця конкурсу.

Також вона повідомила, що Мін'юст та департамент з питань люстрації подали близько 70 подань на звільнення суддів.

"У своїй подальшій діяльності докладу максимум зусиль для подальшої реалізації норм закону про очищення влади, разом з командою департаменту з питань люстрації та членами новоствореної громадської ради", – запевнила Задорожна.